ZAJĘCIA AKTORSKIE ONLINE Z MARTĄ MASZĄ WĄGROCKĄ I BARBARĄ LIBEREK


 Zajęcia aktorskie z Martą Maszą Wągrocką i Barbarą Liberek to propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności aktorskie, wyobraźnię, zgłębić techniki wyrażania emocji na scenie, a także zadbać o swój rozwój osobisty i świadomość artystyczną!!! BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!!!


Pracownia Maszy i Baśki oferuje:

Pracę z tekstem (wiersz i proza)
interpretację aktorską piosenki
pracę z mikrofonem - wprowadzenie do dubbingu
elementarne zadania aktorskie
Dziewczyny oferują także lekcje online w systemie zmianowych, który zagwarantuje Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych, które mimo rajsko i wolno upływających dni w domowym zaciszu zbliżają się wielkimi krokami:


"Pomożemy Ci w wyborze tekstów, pracy nad prozą i wierszem, a także pochylimy się nad piosenką aktorską. W naszej kwarantannowej pracowni mamy wszystko, co potrzebne do tego, by jak najproduktywniej spędzić wspólny czas online i przygotować Cię na blachę!"

Masza i Baśka


kontakt: barbara.liberek@gmail.com

instagram: @martamasza, @barbaraliberek
Marta Masza Wągrocka


Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, gdzie zadebiutowała rolą Tory Teje w głośnym przedstawieniu "Twórcy obrazów". Absolwentka Akademii Teatralnej. Laureatka stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów uczelni artystycznych za osiągnięcia w twórczości artystycznej i głównej nagrody aktorskiej na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Współpracuje z Och-teatrem gdzie gra u boku Krystyny Jandy. Odtwórczyni głównej roli kobiecej w spektaklu "Once" w Teatrze Muzycznym ROMA. Pracuje również w dubbingu. Jej głos usłyszeć można w licznych serialach, filmach kinowych i Teatrze Polskiego Radia. Szerszej widowni znana z serialu Zakochani po uszy. Na jesieni 2020 r. kinową premierę będzie miał film "Najmro" z jej udziałem a na platformie Canal+ serial "Król" na podstawie prozy Szczepana Twardocha.
Barbara Liberek

Baśka Liberek- studentka roku dyplomowego Warszawskiej Akademii Teatralnej. W Teatrze Collegium Nobilium w obecnym sezonie gra w spektaklach: "Ustawienia ze Świętymi, czyli rozmowy obrazów" w reż. Agaty Dudy-Gracz, "Grając Balaldynę" w reż. Jana Englerta oraz w "Niepodległych" reż. Piotr Ratajczak.
Oprócz nauki w Akademii doświadczenie zdobywała na międzynarodowych warsztatach na Łotwie, uczestniczyła w warsztatach techniki Grotowskiego. W trakcie studiów angażowała się w dodatkowe projekty, które zdobywały nagrody na festiwalach m. In. Na Forum Młodej Reżyserii w Krakowie. Stałe zdobywa doświadczenie na planach filmowych. Grała w serialu „Ślad”, w zeszłym sezonie dołączyła do ekipy serialu „Na wspólnej”. Ostatnio na dużym ekranie pojawiła się w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.