O nas

Dzień dobry!

Miło Cię tu widzieć!


Nazywam się Agnieszka Przekupień i jestem założycielem i gospodarzem Domu Pracy Twórczej i Rozwoju Osobistego KOSÓWKA.


Urodziłam się w Zakopanem, a Kościelisko to moja miejscowość rodzinna, w której mieszkałam 18 lat. Jestem aktorką musicalową, wokalistką, polonistką oraz wykładowcą śpiewu. Ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku (specjalność: musical) oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie (Wydział Polonistyki).  Współpracuje z wieloma teatrami w Polsce m.in.: Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Rampa na Targówku. Jestem także laureatką Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2018 za rolę Lary Guichard w spektaklu „Doktor Żywago”. Od 2015 roku współpracuję z Piotrem Rubikiem w roli solistki, nagrałam z nim 2 płyty oraz wzięłam udział w 4 trasach koncertowych po USA i Kanadzie.  Od 2014 roku prowadzę fundację MUSICAMP, która ma na celu promocję musicalu w Polsce, a Królowa Iduna w filmie "Kraina lodu 2” mówi i śpiewa moim głosem.Dom Pracy Twórczej i Rozwoju Osobistego KOSÓWKA to spełnienie moich marzeń. To przestrzeń, którą stworzyłam dla każdego, kto jadąc w góry poszukuje czegoś więcej niż możliwości noclegu…Jako młoda artystka pracując w różnych teatrach muzycznych, z różnymi kompozytorami, reżyserami - ludźmi teatru wiem jak bardzo ważną rzeczą jest znalezienie odpowiedniego miejsca do tworzenia. Teatr to miejsce realizacji dzieła, lecz proces jego tworzenia wymaga specjalnych warunków. Jako mieszkanka pięknego Kościeliska od dziecka miałam szczęście obcować z wyjątkową naturą, otoczeniem, które miało wpływ na moje wybory i było dla mnie inspiracją. Uważam, że miejsce to jest idealne dla ludzi wrażliwych, szukających spokoju, inspiracji i natchnienia na etapie tworzenia i rozwoju osobistego.

Motywacją do rozpoczęcia planowanej działalności gospodarczej w zakresie uruchomienia Dom Pracy Twórczej i Rozwoju Osobistego jest moja ścieżka artystycznej kariery zawodowej, na której poznałam mnóstwo artystów i ludzi sztuki, wyrażających ogromne potrzeby do korzystania z miejsc przeznaczonych do twórczego tworzenia i samorozwoju, a także do odpoczynku.

Mój kameralny Dom Pracy Twórczej i Rozwoju Osobistego z dala od zgiełku i dużej liczby ludzi zapewnia przestrzeń do wypoczynku, tworzenia i rozwoju osobistego w górskich i naturalnych wnętrzach z widokami na przyrodę i góry. Dom Pracy Twórczej dedykowany jest artystom i ludziom sztuki, którzy wypatrują miejsca zarówno do wypoczynku jak i pracy czy rozwoju, ale także wczasowiczom i turystom, chcących skorzystać z uroków Tatr i pięknej okolicy Kościeliska. 

W Domu odbywają się także kameralne warsztaty (np. warsztaty wokalne), mini konferencje, spotkania zespołowe, wykłady czy seanse filmowe i muzyczne, promocja sztuki artystycznej). Jednocześnie Dom daje możliwość wypoczynku w górskich i naturalnych wnętrzach z widokami na przyrodę i góry. Drewno i kamień - dwa podstawowe materiały budowlane i wykończeniowe mają dać odczucie bliskości przyrody i zjednoczenia z nią...

To wyjątkowe miejsce, w którego powstanie włożyłam wiele serca i oddania, a teraz mam ogromną przyjemność zaprosić Cię i ugościć w mym DOMU, Szanowny Gościu! 

Bardzo zapraszam Cię do tej wyjątkowej przestrzeni!!!

Agnieszka Przekupień


www.agnieszkaprzekupien.plAutor: Piotr Komoń