Lekcje śpiewu ONLINE z Filipem Cembalą

Może by tak CZAS nam wszystkim teraz dany przeznaczyć na realizację marzeń i dawno odkładanych zajęć, na które nigdy nie było miejsca w dotychczasowym trybie życia? 
Śpiewasz, ale chciałbyś to robić świadomie, poprawnie, żeby śpiew sprawiał Ci jeszcze więcej przyjemności!? Mamy dla Ciebie propozycję! Lekcje śpiewu ONLINE!

Bez wychodzenia z domu! Wystarczy włączyć kamerkę w laptopie lub telefonie, żeby połączyć się ze znakomitym aktorem i wokalistą Filip Cembala!

Zapewniamy Was, że spotkanie z nim to wyjątkowe doświadczenie, a godzina ćwiczeń wokalnych i interpretacyjnych pozwoli zapomnieć o aktualnym problemie naszego świata i wzmocnić naszą odporność! Zapraszamy serdecznie!!! 


Więcej informacji oraz zapisy: 

filip.cembala@gmail.com

instagram: @itsmefilipce

FILIP CEMBALA

Aktor i wokalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. 

Od 2008 roku pracuje na na deskach wielu teatrów w Polsce.  współpracuje z Teatrem Scena Prezentacje w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Operą na Zamku w Szczecinie. Od 2011 roku jest aktorem Teatru Polskiego w Szczecinie, gdzie zagrał role: m.in BJ w Balu manekinów, Dima w spektkalu Curikow, Mustafa w Kogucie w rosole, Parysa w Romeo i Julii, w wielu kabaretach, spektaklach muzycznych oraz koncertach. W 2012 roku został stypendystą Marszałka woj. zachodnio-pomorskiego i w ramach tego stypendium wyreżyserował widowisko słowno-muzczyne Waśnie tysiąca i jednej nocy.  Wziął udział w wielu kultowych spektaklach, m.in.: Romeo i Julia, Curikow, Matki, Zorba  czy Footloose, Francesco, Opera za trzy grosze. Nagrał piosenkę do bajkiKikoriki. Fani musicalu z pewnością znają go z Opery na Zamku w Szczecinie z roli Angel'a w szczecińskiej wersji musicalu Rent (za którą otrzymał nagrodę "debiut roku" na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni i nominację do Bursztynowego pierścienia w kategorii aktor roku ). Zagrał również Che w musiacalu Evita, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Tonego Manero - główną rolę w Gorączce Sobotniej Nocy oraz jedną z głównych ról w stołecznym Teatrze Syrena w musicalu Rock of Ages - Lonnego.

Na codzień Filip bardzo dużo koncertuje i pracuje również w dubbingu, gdzie kreuje postaci w bajkach telewizyjnych i kinowych. 

Można go również zobaczyć w licznych serialach.